Loading

Wyceny Wrocław

Wrocławskie Centrum Wyceny s.c. to działająca od 1997 r firma, której współwłaściciele posiadają wieloletnią praktykę i duże doświadczenie w wycenie: nieruchomości, przedsięwzięć inwestycyjnych, przedsiębiorstw, maszyn i urządzeń, analizie marketingowej.

Firma specjalizuje się w wykonywanej przez specjalistów szybkiej i solidnej obsłudze w zakresie: kompleksowej wyceny nieruchomości, analizy rynku nieruchomości, wyceny wartości niematerialnych i prawnych, analiz opłacalności inwestycji, usług geodezyjnych.

Jako specjaliści sporządziliśmy kilka raportów dotyczących rynku nieruchomości w odniesieniu do planowanych inwestycji budowy dużych kompleksów handlowo – rozrywkowych.

Nasze usługi


Zamów wycenę w naszej firmie.
Skorzystaj z doświadczenia specjalistów.

Referencje


Wyceny dla banków

Realizujemy wyceny na potrzeby banków w odniesieniu do wszelkiego rodzaju maszyn i nieruchomości (cele hipoteczne). Nasi rzeczoznawcy posiadają niezbędne kwalifikacje.

zobacz więcej

Wycena nieruchomości

Wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości, tj. grunty, maszyny, budynki. Rzeczoznawca określa wartość rynkową, odtworzeniową i ustala wartość katastralną.

zobacz więcej

Wycena przedsiębiorstw

Działamy na terenie całego Województwa Dolno Śląskiego. Realizujemy usługi wyceny całych przedsiębiorstw jak i ich zorganizowane części. Wyceniamy też przedsiębiorstwa będące w stanie upadłości.

zobacz więcej