Loading

Usługi


Doradztwo inwestycyjne


Nasza firma świadczy usługi w zakresie doradztwa inwestycyjnego w odniesieniu do rynku nieruchomości oraz innych rynków inwestycyjnych. Jako eksperci w wycenie nieruchomości oraz przedsiębiorstw, posiadamy wiedzę dotyczącą cen transakcyjnych jakie odnotowuje się na danym rynku lokalnym.

Posiadamy wiedzę na temat dynamiki rynków oraz trendów na nich zachodzących. Oczywiście nie jesteśmy kancelarią prawną. Nie jesteśmy również prawnikami, ale uwzględniając fakt, że jesteśmy rzeczoznawcami majątkowymi z ponad 20 letnim doświadczeniem, na których nakładany jest obowiązek ustawicznego kształcenia jesteśmy w stanie doradzić klientowi w zakresie prawa skarbowo podatkowego, prawa spadkowego czy innego prawa związanego z obrotem prawami do nieruchomości.

W szczególności takim skomplikowanym obszarem jest prawo użytkowania wieczystego i problematyka związana z procedurą aktualizacji opłat, które niejednokrotnie związane są z bardzo wysokimi wzrostami wydatków.

Nie jesteś przekonany, czy cena jaką masz zapłacić bądź cena za jaką sprzedajesz swoją nieruchomość stanowi jej wartość rynkową - przyjdź do nas. Nie wiesz, czy opłacalnym będzie zakup danej nieruchomości w perspektywie inwestycji jakie planujesz, wizyta i rozmowa z nami wyjaśni wiele i rozwieje ewentualne wątpliwości.